Meist

Veimer OÜ on asutatud 2019 aasta lõpus.

Veimer OÜ on asutatud 2019 aasta lõpus teadmisega hakata pakkuma 2020 algaval hooajal oma klientidele kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga. Pakkudes selle juures kõikidele oma klientidele ka kahe aastast garantiid.

Oleme selle kõigega ka väga hästi hakkama saanud ja väga jõudsalt kasvanud. Meie põhitegevusala alustades aastal 2020 oli tänava- ja äärekivide paigaldus. Pakkusime ka muruniitmise teenust kui ka haljastustöid ja muru rajamise teenuseid. Kuna meil on väga andekad ning professionaalsed töömesilased, siis mõtlesime, et peaksime oma väljundit kusagil veel näitama.

Mõeldud. Tehtud. 2021 aastal otsustasime, et headele töömesilastele tuleb leida tööd ja tegemist ka talveperioodil. Nii otsustasimegi koolitada oma meeskonda puhastusteenuste valdkonnas. Ettevõtte omanik ja juhatuse liige Ragnar on eelnevalt ca 10 aastase puhastusteenuste valdkonna kogemusega, seega ei olnud kuigi raske hoida silma peal, koolitada meeskonda ise, ning valida ka koolitused ja kavad kuhu kõik meie inimesed ennast täiendama saata.

Peale selle kõige pakume ka erinevatele ehitusobjektidele abimehi ning pakume ka kipsipaigalduse teenust. Erinevad ehitusteenused ja tööd on meile jõudsalt juurde tulemas jooksvalt. Aastaga 2021 oleme oma käivet kahekordistanud.

Tänaseks on ettevõttel välja kujunenud kogemustega meeskond ja vajalik tehnika, et oma tööd võimalikult efektiivselt teha. Oleme avatud kõikidele uutele ja huvitavatele projektidele. Lähtuvalt kliendi vajadusest jagame oma kogemusi ja soovitame ka omalt poolt läbimõeldud lahendusi.

Meie poolt teostatud projekte leidub üle Eesti – nii koduaedades, mõisaparkides, ettevõtete territooriumitel kui ka avalikel haljasaladel. Täname kõiki kliente, kes on meid valinud ja usaldanud.

Peatse kohtumiseni!

Kirjuta ja küsi julgelt!

Kui olete saatnud meile hinnapäringu, saame teha teile individuaalse pakkumise, sõltuvalt Teie objekti olemusest. Esmase hinnapakkumise sobivusel tuleme ka töömaad ise üle vaatama ja mõõtma.